Koperty z nadrukiem

Koperty z nadrukiem

Mając na uwadze użyteczność zwykłych kopert z drugiej strony ich wygląd nie jest już dla Ciebie zadowalający bo zbyt prosty, to chcemy Ci zaoferować koperty firmowe. Bez wątpienia koperty z logo lub innym elementem graficznych bezsprzecznie pokażą kto jest nadawcą przesyłki. Nadruk na kopertach to kolejny szczegół wzmacniający identyfikację wizualną twojej firmy. W związku z tym logo na kopercie upewni twojego klienta, że korespondencja jaką otrzymał jest dla niego ważna. Załóżmy, że twoje korespondencja trafi do 100 innych listów w białych kopertach to bezwątpienia twoja nie zostanie pominięta. Dbałość o takie szczegóły jeszcze bardziej pokazuje jak dobrze trafił twój klient. Z całą pewności świadczy to o profesjonalizmie. Bez wątpienia trafił na profesjonalnego kooperanta.  Koperty z nadrukiem możemy wykonać w różnych formatach oraz z różnego rodzaju papieru. Godne uwagi jest również posiadanie papieru firmowego który będzie spójny z kopertami.

Koperty z nadrukiem

Koperta z logo rozmiar DL i C4

Zgłoś się do nas: Drukarnia Cyfrowa Polimax, Warszawa ul. Nowoursynowska 161 L. tel. 22 593 19 85, e-mail:  sggw@polimax.pl

Koperty reklamowe to:

  • możliwość zadruku na kopertach z paskiem HK
  • nadruk na formatach kopert: DL, C5, C4
  • druk cyfrowy – szybka realizacja
  • zadruk na kopertach od 1 sztuki
  • personalizacja kopert z logo za unikalnymi danymi adresowymi

Personalizacja kopert

Z całą pewnością nie raz spotkaliście się z koniecznością wysyłki dużej korespondencji pod wiele adresów, wielu odbiorców. Ponieważ koperty z nadrukiem bardzo często to nie tylko nadruk reklamowy ale również i teleadresowy to należy pamiętać że możemy wykonać to dla Państwa. W związku z dużym doświadczeniem i posiadanym oprogramowaniem potrzebujemy otrzymać plik Excel oraz informacje w których miejscu ma zostać  umieszczona odpowiednia informacja i resztę zrobimy za Ciebie. Reasumując: jeśli będziesz potrzebować nadrukować zmienna teleadresowe na kopertach gdzie będzie również twoje logo to koniecznie skontaktuj się z nami. Bez wątpienie potrafimy Ci pomóc.

Kontakt do nas: Warszawa ul. Nowourysnowska 161 L, O2-787 Warszawa tel. 22 593 19 85, e:mail: sggw@polimax.pl