Grawerowanie, długopisy z logo

Długopisy z logo, grawerowane z jednej lub dwóch stron

Zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej oferty na długopisy z logo. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najpopularniejsze długopisy Cosmo z możliwością z możliwością wykonania grawerowania z jednej lub dwóch stron. Grawerowanie długopisów polega na usuwaniu w bardzo precyzyjny sposób farby którą są pomalowane gługopisy. Po usunięciu farby za pomocą lasera CO2 zostaje czysty metal który defackto decyduje o kolorze graweru, logo na długopisach. Długopisy z logo firmowym można zamówić u nas w każydym nakładzie a czas realizacji to zwykle do 24h. Mówimy że grawerowane długopisy wykonujemy z dnia na dzień.

Długopisy z logo, możliwe opcje graweru

Cennik – długopisy z logo
nakład do 5 6 – 25 26 – 50 powyżej 50 duże nakłady
Długopisy z logo z jednej strony 6,00 zł zł 5,00 zł 4,00 zł 3,50 zł kliknij w cennik online

Długopisy z logo z dwóch stron ten sam wzór – Dopłata (+) plus 0,5 zł do sztuki
długopisy z logo z dwóch stron różne wzory – Dopłąta (+) plus 50% wartości zamówienia

Grawerowanie laserowe

Za pomocą tego samego urządzenia (laser CO2) jesteśmy w stanie wykonywać różnego rodzaju prace grawerskie. Grawerujemy w laminacie, drewnie, szkle, papierze. Wszystkie wymienione powyżej materiały tniemy w dowolnym kształcie. Podstawowym materiałem grawerskim jest laminat. Z wykorzystaniem laminatu wykonujemy tabliczki które zwykle mają zastosowanie w budynkach administracji, szkołach, szpitalach.
Bardzo dużą zaletą laminatu jest jego odporność na warunki atmosferyczna. Posiadają dużą twardość dzięki czemu są trudne do uszkodzenia a przy tym mają bardzo elegancki wygląd. Laminaty grawerskie są zbudowane z dwóch warstw z czego pierwsza cienka jest podawana grawerunkowi i jest usuwana z warstwy gównej (rdzenia). Kolor warstwy wierzchniej zwykle nadaje charakter grawerowanej tabliczki a warstwa którą ja nazywam rdzeniem nadaje kolor literom, grawerowanemu wzorowi.

Cennik – Grawer Laserowy – grawerowanie w laminacie grawerskim
powierzchnia grawerowana cena za cm2 1-100 cm2 101 – 200 201 – 300 301 500 duże nakłady
cena graweru na laminacie złotym lub srebrnym 0,27 zł 0,24 zł 0,22 zł 0,21 zł kliknij w cennik online

jednorazowa opłata za przygotowanie lasera do pracy – 20,00 zł
personalizacja – (+)2,00 zł
przygotowanie pliku do wymogów graweru od 15,00 zł
grawerowanie na okrągło (np. ceramika) – (+)50% do ceny z tabeli
grawerowanie negatywu – (+)20% do ceny z tabeli
minimalna wartość zamówienia – 30 zł
*ceny podane w tabeli dotyczą graweru na laminacie, w przypadku innego podłoża np. drewno, szkło do ceny należy doliczyć koszt materiału.