Ksero Warszawa albo xero Warszawa

Ksero Warszawa czy drukarnia cyfrowa?

Ksero Warszawa – godnym uwagi jest fakt naszych 15 lat na rynku !!! Kserujemy, kopiujemy, skanujemy z użyciem najnowocześniejszych maszyn. Istotne jest nasze doświadczenie i zrealizowane przed te lata zlecenia. Od kilku do kilkuset tysięcy dokumenty w kilku kopiach wydaje się trudnym zadaniem ale nie dla nas. Sprawdź naszą ofertę.  Na zakończenie tego wstępu ważny est fakt że wszystko to oczywiście możemy zrobić w kolorze. Na koniec zlecenia dokumenty zawsze oprawiamy, bindujemy wg. życzenie lub oryginału.

xerow warszawa

Do ksero i druku w dużej mierze wykorzystywane są urządzenia wielofunkcyjne zwane kserokopiakami, a do większych prac maszyny produkcyjne, wysokonakładowe jak na zdjęciu poniżej.

ksero warszawa

Wysokonakładowa kopiarka, drukarka Konica Minolta press 2550

Najtańsze usługi ksero (xero) i druku Warszawa, szybka fachowa obsługa. Zapraszamy 7 dni w tygodniu !!!

Ksero warszawa – Drukarnia cyfrowa Warszawa

Gdzie iść, jaka różnica – o co chodzi? Ksero to kopiowanie dokumentu gdy posiadasz oryginał papierowy a druk to kopiowanie z wykorzystaniem pliku, oryginału elektronicznego. A tak na prawdę różnica o której tu mówimy to tylko technologia podsumowując to większe punktu ksero zwą się teraz: Drukarniami Cyfrowymi. Oczywiści każda Drukarnia Cyfrowa realizuje takie same produkty co punkty ksero. Prawdą jest również, że korzystamy z tego samego sprzętu co punkty ksero a Oni korzystają z takiego jak my. Czy nie jest tak, że w każdym z tych miejsc zamówisz wizytówki, ulotki, plakaty? Dlatego zapraszamy do nas wszystkich co lubią chodzić do ksero jak i tych co drukują cyfrowo w drukarniach oczywiście.

Technika druku cyfrowego pozwala na wykonanie prawie każdego zlecenia „na już” a Drukarnia Cyfrowa Polimax w druku cyfrowym „na już” się specjalizuje. Posiadamy park maszynowy umożliwiający wykonanie do kilkunastu tysięcy kopii / wydruków na godzinę, co daje nam ponad przeciętne możliwości realizacji. Wykonane prace oprawiamy, bindujemy, kleimy. Nasze usługi kserograficzne, druku cyfrowego świadczymy zarówno dla małych firm, korporacji jak i dla studentów, szarych obywateli naszego pięknego miasta i kraju naszego (wysyłamy kurierem, pocztą polską) Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą usług internetowych jak również naszego punku ksero / biura obsługi klienta: Warszawa ul Nowoursynowska 161 L, tel. 22 593 19 85; mail: sggw@polimax.pl

Podstawowe usługi:

  • drukowanie / kopiowanie czarno biały A4
  • druk / ksero kolor wielkoformatowe do A0
  • xero i skanowanie dokumentów do formatu A0
  • oprawa prac magisterskich, licencjackich i inżynierskich
  • bindowanie
  • oprawa klejona książek i oprawa twarda
  • oprawa introligatorska – dokumentacji budowlanej, projektowej
  • laminowanie
  • pieczątki

Przykładowe produkty:

Wizytówki, zaproszenia, ulotki, plakaty, teczki ofertowe, broszury, mapy, dokumantacja techniczna, dokumantacja projektowa, materiały szkoleniowe, materiały konferencyjne, książki, skrypty.

Zapraszamy biura projektowe, architektów, firmy budowlane do zapoznania się z naszą oferta xero A0, wydruków wielkoformatowych. Dokumentacje dobierzemy, skopiujemy lub wydrukujemy po czym skompletujemy, oprawimy i dostarczymy w wybrane miejsce. Na życzenie klienta wyślemy w dowolne miejsce w kraju.