Oprawa prac dyplomowych

Oprawa prac dyplomowych

oprawa prac dyplomowych

Przykładowa oprawa prac dyplomowych. Wykonana z użyciem okeiny introligatorskiej z wklejoną kapitałą i wstążka do zaznaczania

W życiu każdego studenta przychodzi chwila na zakończenie swojej przygody ze studiami. Dlatego ważnym elementem tej chwili staje się oprawa pracy dyplomowej. Podczas gdy oprawa dokumentów jest podstawową usługą i z pewnością można ją wykonać w wielu miejscach to chciałbym zachęcić do wykonania jej u nas. Oprawa prac dyplomowych wykonywana u nas to: napisy wykonywane na miejscu, każda rodzaj pracy w tym prace inżynieskie z możliwością oprawy dokumentów wielkoformatowych. W przeciwieństwie do konkurencji oprawiamy każdą gruność pracy. Proszę pamiętać o możliwości druku pracy dyplomowej u nas! Jeśli drukuje i opawiasz u nas to otrzymasz dodatkowy rabat. Zapraszamy !!

Podstawowe parametry oprawy:

  • od ręki – oprawa prac doplomowych
  • oprawa twarda każdej grubości 
  • napisy złocony i tłoczony robiony na miejscu
  • oprawa rozpraw doktorskich
  • oprawa w okładki uczelni

Staramy się by oprawiane przez nas prace wyglądały porządnie i profesjonalnie i przynosiły dumę po zdanym egzaminie. Nasza lokalizacja: Warszawa ul. Nowourysnowska 161 L (akademik Limba) Kampus SGGW. Na stanie posiadamy zawsze kilkaset okładek dzięki czemu gwarantujemy szeroki wybór kolorów wśród, których najpopularniejsze to granat, bordo, zielony i czarny. Do oprawy prac możemy użyć okładkę kanałową miękką lub twardą. Na życzenie klienta jesteśmy wykonać dowolny napis na okładce nazwę uczelni, logo. Twarda oprawa kanałowa bez napisów służy do oprawy dokumentów, projektów.

Oprawa prac dyplomowych – Ile kosztuje?

oprawa prac dyplomowych
Miękka do 140
20,00 zł 
Twarda do 90
25,00 zł 
Twarda 91 –  140
30,00 zł
Twarda  powyżej 140 
35,00 zł
tłoczenie (nie dotyczy okładek AA / A)    + 10,00 zł 
Oprawa twarda Top Grawer   + 50,00 zł
Oprawa twarda Twarda (podwieszana)
  80,00 zł
 
Zbijana introligatorska do 3 cm 24h 4h
  4,00 zł  70,00 zł
dopłata za każdy dodatkowy 1 cm  + 10,00 zł  + 20,00 zł
napisy: Rozprawa doktorska, praca doktorska – wykonujemy na miejscu – dopłata 5 zł

Ile trwa oprawienie?

oprawa prac dyplomowych

Oprawa prac dyplomowych – oprawa wykonana ręcznie

To jest pytanie które bardzo często pojawia się u osób poszukujących oprawy pracy. Z pewnością nie ma znaczenia czy jest to praca magisterska, inżynierska czy licencjacka bo w naszym punkcie usługowym robimy to w 5 min – dosłownie. Z tego względu, że dysponujemy wszystkimi najpoularniejszymie systemami oprawy to oprawa kanałowa czy też oprawa klejona a tym bradziej bindowanie plastikowe i metalowe zrobisz u nas. Najpopularniejsza metoda to oprawa twarda kanałowa. Oprawa ta wykonywana jest od ręki i trwa opisane już powyżej 5 min. Najdłużej trwa oprawa z wykorzystaniem maszyny klejącej bo ta nie zawsze jest uruchomiona i do czasu oprawy należy doliczyć rozgrzanie urządzenia a następnie stygnięcie kleju i docięcie do formatu. Tak długo jak klej jest ciepły nie jest to możliwe.

Bindowanie

Ponieważ bindowanie jest najprostsza metoda oprawy dokumentów to jej popularność jest bardzo duża. Wraz z popularnością idzie duża gama oferowanych kolorów, grzbietów dostępnych od ręki. Podczas gdy mamy oprawa twarda zamyka się standardowo w 300 kartkach to bindując możemy od ręki oprawić nawet 500 kartek. W skład bindowanego dokumentu wchodzi: grzbiet (plastikowy lub metalowy), przezroczysty plastikowy przód z kolorowym kartonem jako tył. Dzięki takiemu zestawowy bindowany dokument wygląda estetycznie i ładnie. Bidowanie dokumentów w Drukarnia Cyfrowa Polimax, zawsze się opłaca!

bindowanie
liczba arkuszy 20 21 – 50 51 – 100 101 – 200 powyżej
grzbiet plastikowy 5,00 zł 6,00 zł 8,00 zł 10,0 zł 12,00 zł
grzbiet metalowy 6,00 zł 7,00 zł 9,00 zł
wsuwka 4,00 zł 5,00 zł
Oprawa fast bind 35,00 zł 35,00 zł 35,00 zł 35,00 zł 35,00 zł

Oprawa dokumentacji technicznej, zbijanie dokumentacji projektowej

W związku z tym, że dokumetacja techniczna charakteryzuje się wydrukami różej wielkości to należy wiedzieć jak to ładnie oprawić a my wiemy więc zapraszamy. Ilość dokumentacji powykonawczej, podwykonawczej jak powstaje przy budowie wymaga sprawnego druku i oprawy. Oprawa introligatorska dokumentacji jest wymagana w wielu urzędach. Dokumenty zbijane za pomocą gwoździ przy wykorzystaniu przekładek z tektury litej dają trwałe, nierozbieralne księgi z zawartymi wewnątrz wydrukami A0, A1, A2 i innymi powyżej wielkościami i złożonymi do A4.