Baner, banery reklamowe

Baner reklamowy, Banery Reklamowe Warszawa

Drukarnia Polimax realizuje bardzo dużo zleceń druku banerów reklamowych. Wśród klientów indywidualnych dominują zamówienia banerów reklamowych z napisami : sprzedam, kupię, wynajmę + nr telefonu. Baner reklamowy jest materiałem syntetycznym odpornym na warunki atmosferyczne. Nie szkodzi mu deszcz, śnieg, wiatr. Materiał wykorzystywany przez naszą firmę, ma gramaturę 510 g/m2 dzięki czemu jest mocny i trwały. Sam wydruk jest wykonywany techniką solwentową lub UV. Wydruki te są odporne na uszkodzenie mechaniczne, a według producenta trwałość tuszu i jego kolorystyka zachowuje swoje właściwości aż do 3 lat. Dlatego baner reklamowy drukowany w Drukarni Polimax jest polecany i często wykorzystywany.

Druk banerów reklamowych wykonujemy na miejscu w Warszawie, dokładnie w Drukarnia Warszawa Ursynów – to jest nasza lokalizacja. Druk cyfrowy baner reklamowy daje możliwość wykonania pracy niemalże od ręki co oznacza, że możemy wykonać pracę w czasie realizacji nie dłuższym niż druk, czyli w czasie niezbędnym do druku bez zbędnych przestojów  i kolejek.

Oczywiście czas realizacji zależy od nakładu i aktualnego obłożenia w drukarni, co wciąż pozwala nam na konkurowanie przy najniższej cenie na rynku za tani baner z zachowaniem jakości i prawdziwej kolorystyki. Nie drukujemy w najniższych rozdzielczościach bo jakość baneru reklamowego jest dla nas równie ważna jak jego czas realizacji.
W sprawie wycen proszę o kontakt mailowy lub nr tel 22 593 19 85 lub komórkowy: Arek 500 808 709 lub Paweł 509 400 567

W naszej ofercie banery reklamowe:

 • druk banerów jednostronnych
 • druk banerów dwustronnych
 • druk banerów oczkowanych
 • druk banerów zawijanych

Przykładowa wycena baneru:

Druk banerów reklamowych zaczynamy od kwoty 15 zł netto m2. Cena ta zależy od nakładu i rodzaju pracy. Oczywiście każdą pracę wycenimy dla Państwa z największą przyjemnością, a następnie ją zrealizujemy z powierzonego nam pliku i w ustalonym terminie.

Oprawa wykonanych zamówień:

Wydrukowane prace możemy obrobić wg. życzenie i potrzeb klienta. Nasza introligatornia wyposażona jest między innymi w maszynę zgrzewania banerów, oczkowania, szycia, cięcia. Wydrukowane banery mogą być dodatkowo uszlachetniane za pomocą laminatu. Taka forma uszlachetnienia poprawia trwałość kolorów oraz zwiększa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Standardowe wykończenie baneru to oczkowanie co 50 cm. Na życzenie zamawiającego możemy zrobić oczka w dowolnych odstępach.

Druk banerów reklamowych u nas to:

 1. najlepsza cena
 2. krótkie terminy realizacji
 3. najwyższa jakość
 4. kolorystyka zgodna z normami
 5. powtarzalność pracy – wracając otrzymasz ten sam produkt
 6. dobry kontakt
 7. możliwość zamówienie on-line na sklep.polimax.pl

Druk banerów reklamowych odbywa się w naszej drukarni: Warszawa ul. Nowoursynowska 161 L tel. 22 593 19 85 mail: sggw@polimax.pl,

Wszystkie ceny podawane na tej stronie nie mają wliczonego podatek Vat ( są kwotami netto)