Druk Ulotek

Druk Ulotek Warszawa

Potrzebujesz ulotek żeby zareklamować swoją firmę lub ważny event? Oczekujesz wydruku najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie? U nas wydrukujesz ulotki o dowolnym rozmiarze, na wybranym przez siebie papierze. Oferujemy wydruk najwyższej jakości i sprawną współpracę.  Zawsze staramy się realizować zamówienia szybko i sprawnie, bo najważniejsze jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszego klienta.

Drukarnia Cyfrowa Polimax, Warszawa ul. Nowoursynowska 161 L. tel. 22 593 19 85, e-mail:  sggw@polimax.pl

Druk Ulotek – na jakim papierze?

  • kreda: 135, 170, 250 i 300 g/m2
  • satyna: 90, 120, 160, 210, 250, 300 g/m2
  • zwykły: 80

Druk ulotek – jak długo?

Czas realizacji ulotek jest zależny przede wszystkim od nakładu, a ten ściśle powiązany z technologią jakiej użyjemy do produkcji ulotek. Druk ulotek ekspresowy wykonywany w Drukarni Cyfrowej w Warszawie a i wraz z obróbką introligatorską może potrwać do kilku godzin, w zależności od nakładu i obłożenia danego dnia. Duże nakłady (kilkanaście do kilkuset tysięcy) realizujemy w terminach 2-4 dni roboczych choć te ostatnie to dla nakładów dużych liczących w setkach tysięcy sztuk. Czas realizacji ulotek wydłuża się wraz z wyborem dodatkowych opcji uszlachetnienia. Mam tu na myśli foliowanie czy też złocenie. Nie należy zapomnieć o opcjach wykrawanie, cięcia czy też bigowania, falcowania. Wszystko może wydłużyć czas realizacji ale nie zawsze tak jest. Pamiętaj jeśli chcesz poznać dokładny czas to się z nami skontaktuj. Duże nakład są wykonywane w Drukarni Offsetowej które znajduje się poza Warszawą co wydłuża czas realizacji o 1 dzień. Makiety do przygotowanie projektów:

jpg2makietypack

ulotka A5 dwustronna

pobierz makiety – ulotka A5

jpg2makietypack

ulotka DL 99/210 dwustronna

pobierz makiety – ulotka DL


jpg2


makietypack

Jak przygotować plik do druku ulotek:

W czasie przygotowywania ulotek do druku należy pamiętać o zachowaniu bezpiecznych obszarów. Odsunąć wszelkie grafiki, teksty od linii cięcie o co najmniej 3 mm, a grafiki wychodzące „na spad” czyli takie które chcemy aby zostały ucięte wyciągamy o co najmniej 3 mm poza linie cięcia. Dla ułatwienia pracy nad projektem przygotowaliśmy dla Państwa przy każdym formacie ulotek makiety z plikami w formacie: CDR, AI, PDF