Fotoksiążka, Fotoobraz, Fotokalendarz

FOTOKSIĄŻKA, FOTOKALENDARZ, FOTOOBRAZ.

Niesamowita fotoksiążka – pamiątka! Wspaniały pomysł na prezent dla najbliższych!

Zatrzymaj z nami wyjątkowe momenty i stwórz własną fotoksiążkę, fotokalendarz lub fotoobraz. Dzięki magii druku uzyskujemy rzecz najważniejszą, trwałą  – fotografię, którą można trzymać w ręku, poczuć ją. Pamiętaj – najlepsze wydrukowane fotografie nie zastąpi jej cyfrowa wersja w komputerze, telefonie. Każdy z nas pamięta zdjęcia portretowe w portfelu mamy. Zdjęcia zrobione nie wczoraj a 5, 10 lat temu. Fotografie trochę śmieszne, z historią w tle które się nie starzeją. Wydrukowana fotografia jest i będzie nam towarzyszyła a tylko od nas zależy w jaki z korzystamy z dobrodziejstwa technologii jaka nas teraz otacza.

Popularne i coraz bardziej rozwijane produkty fotograficzne tworzone z wykorzystaniem programów komputerowych pozawalają nam na robienie fotoksiążek, fotoobrazów, i innych fotoproduktów. Wszystko to z Twoich zdjęć. Zdjęć, które nie mają książkowych parametrów  ani idealnego światła i kadru. Mają za to coś czego nie zastąpi nam żadna kupiona fotografia bo zawarte są w nich najpiękniejsze chwile, nasze chwile. Współczesnym odpowiednikiem albumy fotograficznego jest fotoksiążka.

Fotoksiążka 

W tej chwili do dyspozycji naszych klientów jest kreator online. Oznacza to, że aby wykonać fotoksiążkę należy przejść do kreatora założyć w nim konto wykonać projekt. Produkt można dowolnie, wielokrotnie edytować na komputerze a po zakończeniu projektu zamówić i poczekać na przesyłkę lub odebrać osobiście z jednym z naszych trzech punktów w Warszawie. Zaletą tego rozwiązania jest dostęp z każdego komputera z dostępem do internetu, tabletu lub telefonu komórkowego i możliwość dalszej pracy nad projektem. Rozwiązanie to daje możliwości kreacji niezależnej od miejsca, prezentację swojego projektu po przez wysłanie maila z zaproszeniem do wybranej osoby. Możemy też udostępnić projekt i zacząć wspólne projektowanie. Po naniesieniu zmian przez innego użytkownika wystarczy tylko je zaakceptować i można zmawiać produkt. Zapraszamy do wykonania fotoksiażki u nas i odbiór wydrukowanych swoich wspomnień.

Fotoobraz

Jeden z prostszych do wykonania fotoproduktów. Wystarczy wybrać zdjęcie, dobrać format pasujący do twojej przestrzeni tak aby nie skradł całej uwagi i wystroju i gotowe. W tej chwili oferujemy kilkanaście formatów fotoobrazów z możliwością wydruku na kilku podłożach.

fotoobraz canwas

canvas, fotoobraz na płótnie

Druk fotobrazu na PCV nie pasuje do klasycznych wnętrz ale doskonale do pomieszczeń urządzonych nowocześnie. Zapraszamy do skorzystanie z naszej oferty i wydrukowania u nas zdjęcia. Zdjęcie można przesłać za pomocą maila. Więcej na temat fotoobrazów znajdziesz przechodząc w zakładkę fotoobrazy lub klikając tu

Fotokalendarz

Kolejne miesiące, dni – upływający czas a przy okacji ważne daty. nasze dni. Nasze daty w naszym fotokalendarzu. Zrob fotokalenarz ze zdjęciami swoich bliskich i zaznacz w nim imienimy, urodziny i inne ważna daty. Nie zapomnisz o nich już nigdy.  Poza rodzinnymi zastosowaniem fotografii w kalendarzach jest fotografia pejzarzowa. Masz super zdjęcia z bieszczad, spędzasz dużo czasu na spacerach po okolicznych lasach i łąkach? Zrób fotokalendarz. Fotokalendarz jest otwartą przestrzenią dla każdego. Fotografa amatora, profesojonalisty. Wszystko należy dla ciebie.  Obecnie oferujemy druk fotokalendarzy z projktów przygotowanych przez klientów. Lada dzień ruszy kreator online pozwalający na wyknanie wszystkich powyższych czynności w jednym miejscu.

Cyfrorwa fotografia – rewolucja fotograficzna

Cyfrowa rewolucji fotograficzna zabrała nam chwile niepewności oczekiwania na to co zostało uchwycone ale zwiększyła możliwości kreacji , szybkiej korekty, nowego lepszego kadruk. Fotografia cyfrowa pozwala na towrzenie fotoksiążki, fotoobrazów z własnuch zdjęć. Pliki cyfrowe na wielokrotne wykorzystanie tego samego ujęcia. Jedno ujęcie możemy dodatkowo kadrować, zmieniać kolorystykę. Zdjęcia w fotoobrazie czarno białe – prosze nic szybszego. Zdjęcie z kolorystyce sepii również do zrobienia. Rewolucja cyfrowa nie oszczędziła tradycyjnej fotograii. Już nie jesteśmy skazani na jedną odbitkę tego samego zdjęcia. Nie musimy się dzielić tym kadrem zawsze w ten sam sposób. Zdjęcie cyfrowe w prosty sposób przekażemy online via mail, mesenger, tweetem.

Zapraszamy do zamiany swoich archiwów cyfrowych w nowoczene produkty fotograficzne wytwarzane w Drukarni Cyfrowej Polimax. Nie znajdziesz w Warszawie innego taniego i w wysokiej jakości miejsca produkcji fotograficznej.

Nasze fotoprodukty mają wspólną cechę – powstają ze zdjęć klienta i są produkowane przez nas, czyli Drukarnię Cyfrową Polimax (Warszawa 02-787, ul. Nowoursynowska 161 L). Fotoksiążki wykonywane są przez Klientów za pomocą zupełnie darmowego kreatora Polimax Książki, dostępnego w zakładce z fotoksiążkami.

Fotogadżety to niesamowity sposób żeby zatrzymać swoje najlepsze momenty! Dzięki fotoksiążce czy fotoobrazowi, zatrzymacie je i będziecie wspominać przez wiele lat.
fotoprodukty_main_676