Fotoksiążki Warszawa

Fotoksiążka, fotoksiążki Warszawa

Fotoksiążka czy fotoalbum?

Najprostszą definicją jaka mi przychodzi do głowy to: Książka ze zdjęciami wykonana z wykorzystaniem fotografii cyfrowych za pomocą programu komputerowego. Może nie oddaję to wszystkich atutów fotoksiążki ale na pewno pokazuje ideę jej powstania. Dawniej fotoksiążki a raczej fotoalbumy to były produkcje z misternie poprzyklejanymi zdjęciami i ręcznie dopisanymi komentarzami. Teraz układanie zdjęć w albumie (fotoksiążce) jest o wiele prostsze dlatego przywoływanie magicznych chwil stało się dostęne dla każdego. Kopiowanie i drukowanie fotografii stało się bardzo popularne i łatwe, a popularność tworzenia fotoksiążek wzrosła. Na powyższe wpłynęła również cena. Cena sięgająca zaledwie kilkunastu złotych gdzie przy dużych ilościach stron nie przekarczająca kilkudziesięciu. Biorąc pod uwagę wszystkie argumenty przemawiające za tworzeniem fotoksiążek możemy wyliczyć:

Jak zrobić Fotoksiążkę ?

 • kreator – łatwe projektowanie
 • projektownie online – duża dostępność gotowych projektów,
 • czas realizacji – najkrótszy standardowo 3 dni robocze
 • dostęność – możliwy odbiór osobisty w Warszawie
 • jakość  fotoksiążek – nieodzowna przy każdej produkcji
 • cena – najniższa na rynku

W czasach ogólnej cyfryzacji również zdjęcia otrzymały swoje nowe oblicze i formę prezentacji. Od kilka lat fotografia amatorska powaraca ze schowka gdzie ukryta była na dyskach naszych komputerów. Tam czkała na lepsze czasy kóre dzięki rozwoju poligrafi nadeszły. Nadeszły dla tych dla których technika nie spłątała figla i nie zaliczyli formatu dysku kompuutera w tym czasie nie zaliczyli. Po latach suchych dla odbitek przyszła moda na fotoksiążki drukowane cyfrowo a my opanowaliśmy tą nową sztukę i oferujemy ten fotoprodukt. Nasza fotoksiążka jest: tania i ładna, prosta do zaprojektowania i szybko realizowana. Fotoksiążka to ekonomiczny produkt zyskujący coraz większą popularność i co ważne – dostępny dla każdego. Od studenta do profesjonalnego fotografa. Uwiecznione w fotoksiążce chwile z wakacji, ślubu, imienin, chrzcin czy wycieczki do parku są pod ręką jeśli sa w fotoksiążce a nie na dysku koputera.

Fotoalbumy Warszawa – Zdjęcie w komplecie

Jeśli masz za sobą już projekt fotoskiążki i nie masz pomysłu na kolejna a twój pokój ma jeszcze wolne miejsce na ścianie to doskonałym wypełnieniem będzie fotoobraz. Pomysły na prezent z wykorzystaniem fotografii zupełnie inny niż dotychczas. Fotoobrazy drukowane na płótnie zwnym canvas pozwolą na pokazanie chwil i wspomnień w inny sposób. Trwale uwiecznione fotogranie i ich niska cena połączona z najwyższą jakością pozwoli na częstą zmianę dekoracji i obdarowywanie przyjaciów 🙂

Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz złożyć zamówienie, zapraszamy do kontaktu!
Drukarnia Cyfrowa Polimax, Warszawa ul. Nowoursynowska 161 L. tel. 22 593 19 85, e-mail:  sggw@polimax.pl

Fotoksiążka ile kosztuje? Cennik na fotoksiążki:

  A4 pionowa 20x20cm A4 pozioma 30x30cm
28 stron 29zł 29zł 39zł 59zł
40 stron 35zł 35zł 45zł 69zł
60 stron 49zł 49zł 59zł 89zł
80stron 64zł 64zł 74zł 104zł
100 stron 79zł 79zł 89zł 124zł
120 stron 94zł 94zł 104zł 144zł
*dodatkowa strona +1,50 zł/3 zł kartka.
Dodatkowe strony sprzedawane parami
 
Fotoksiazka, Fotoksiążki Warszawa

Gdzie najlepiej zrobić fotoksiążkę? – Fotoksiążka w twardej oprawie.

Realizacja i wysyłka fotoksiążki

 • czas realizacji: zwykle do 4 dni roboczych
 • koszt wysyłki:
  – Poczta Polska:
  – kurier:
  – zmiana rodzaju przesyłki (poczta/kurier/odbiór osobisty):
 • Czas realizacji jest czasem orientacyjnym. W przypadku większego nasilenia zleceń może ulec wydłużeniu, szczególnie w okresach około świątecznych.

Zobacz tez nasza ofertę fotoksiążek tworzonych offline