Tablo szkolne

Tablo szkolne – czym jest (Tableau – fr)?

Tablo szkolne – Jak powszechnie wiadomo jest to obraz, zdjęcie pokazujące grupę ludzi połączonych ze sobą kawałkiem historii np. uczniów, studentów oraz towarzyszącym im w tej drodze nauczycieli, profesorów. Innymi słowy są to absolwenci. Warte uwagi jest to, że Tableau szkolne dawniej wykonywane na pamiątkę ukończenia szkoły dla ostatniej klasy w przeciwieństwie do dziś gdy jest robiona bardzo często co roku. Z pewnością jeśli ktoś zaczął to będzie kontynuował do końca.

Tablo szkolne wzory

Warte uwagi jest nasza bogata oferta i tu podkreślę co warto u nas kupić. Z pownością poza tablo szkolne która wystęuje jako: taczka na świadectwo to bez wąpienia są również fotoksiążki szkolne (school book) lub fotoobrazy czy też pianki, PCW. Zamysł jest zawsze taki sam. Podczas gdy forma jest różna zawartość jest zawsze taka sama. Pięknie poukładane zdjęcia kolegów i koleżanek z klasy, studiów. Choć teraz tablo szkolne zwane jest czasami tablicą absolwentów i w dalszym ciągu przedstawia również nauczycieli, prowadzących, profesorów i wychowawców. to jest wspaniałą pamiątka na długie lata. Zdjęcia absolwentów robione rok po roku poukładane koło siebie często pozwalają zapamiętać ten piękny moment na długo jak również zaobserwować zmieniających się kolegów i koleżanki.

tablo szkolne

Fotoksiążka której forma bardzo często używana jest jako tablo szkolne. Tu dość niefortunni wrzuciliśmy zdjęcia fotksiążki ślubnej. Prośba o wybaczenie 🙂

Tablo klasowe oferta

Ponieważ Drukarnia Polimax oferuje kilka produktów pomagających upamiętnić zakończenie kolejnego etapu edukacji to zachęcamy do zapoznania sie dokładnie z ofertą. W naszej ofercie można znaleźć: Tablo (Tableau) szkolne standard w formacie około 30×42 cm po rozłożeniu. Z całą pewnością wielkość ta pozwala na schowanie wewnątrz świadectwa szkolneto czy też odpisy ukończeni studiów. Wykonane z papieru o gramaturze 300 w przeciwieństwie do Tablo (Tableau) Eleganckiego gdzie główna różnica to grubość, twardość wykonania. Należy pamiętać, iż oba produkty są zadrukowane dwustronnie w kolorze i pokryte folią zabezpieczającą a
Główna różnica to wykonanie. Mianowicie Tablo Eleganckie to wydruk zafoliowany i obciągnięty (oklejony, kaszerowany) na litej tekturze o grubości 2 mm.

Bez wątpienia na uwagę zasługuje fotoksiążka szkolna, school book jest produktem dedykowanym dla osób które poza zdjęciami portretowymi (takie zwykle są wykorzystywane do Tablo (Tableau)) Chcą opowiedzieć historię swoją i swoich przyjaciół na kolejnych stronach fotoksiążki. Fotoskiążki szkolne sprzedawane są w pakietach i cena dotyczy wykonanie wielu sztuk tego samego projektu.

Tablo szkolne cena:

    1. Premiumx
  • 1-10 sztuk: 32 zł brutto / sztuka
  • 11-20 sztuk: 26 zł brutto / sztuka
  • 21-30 sztuk: 19,90 zł brutto / sztuka
  • 31-60: 17,90 zł brutto /sztuka
  • 61-100: 15,90 zł brutto / sztuka
  1. Fotoksiążka szkolna A4 od 35 zł za sztukę
  2. School book A4 od 35 zł za sztukę

Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz złożyć zamówienie, zapraszamy do kontaktu!
Drukarnia Cyfrowa Polimax, Warszawa ul. Nowoursynowska 161 L. tel. 22 593 19 85, e-mail: sggw@polimax.pl