Grawerowanie laserowe, długopisy z logo

Grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserowe wykonujemy za pomocą amerykańskiego lasera marki Universal i jest to laser CO2. Za jego pomocą jesteśmy w stanie wykonywać różnego rodzaju prace a w tym grawer i cięcie często zwane po prostu znakowaniem. Jeśli chcesz trwale oznakować np. długopis, pendrive lub inny przedmiot możemy Ci w tym pomóc. Z pewnością technologia laserowa to nie tylko grawerowanie laserowe a również cięcie laserowe. Kontynuując jeśli chcesz uzyskać niepowtarzalny gadżet o oryginalnym kształcie a jednocześnie umieścić na nim logotyp twojej firmy to z całą pewnością ta technologia daje takie możliwości.

grawerowanie_laserowe
Laser CO2 Universal

Cennik Grawerowania laserowego

Grawerowanie laserowe zawiera cenę laminatu grawerskiego inne materiały takie jak sklejka, szkło należy doliczyć wg. cen materiałów

Grawer Laserowy – grawerowanie w laminacie grawerskim
powierzchnia grawerowana cena za cm21-100 cm2101 – 200201 – 300301 500duże nakłady
cena graweru na laminacie złotym lub srebrnym0,27 zł0,24 zł0,22 zł0,21 złkliknij w cennik online
  • jednorazowa opłata za przygotowanie lasera do pracy – 20,00 zł
  • personalizacja – (+) 2,00 zł
  • przygotowanie pliku do wymogów graweru od 15,00 zł
  • grawerowanie na okrągło (np. ceramika) – (+)50% do ceny z tabeli
  • grawerowanie negatywu – (+)20% do ceny z tabeli
  • minimalna wartość zamówienia – 30 zł

Więcej zastosowań lasera CO2

Moc urządzenia pozwala na jednoczesne cięcie i grawer a w połączeniu z drukiem UV na tworzenie gotowych przedmiotów. Połączenie wielu technologi istotnie wpływa na możliwości tworzenia fajnych przedmiotów i wyprzedzanie konkurencji. Grawerujemy na laminacie, drewnie, papierze oraz szkle choć tego ostatniego nie tniemy.  Za pomocą tego urządzenia możemy wykonać: zaproszenie, pudełka, łyżki do patelni tefolonowych i wiele innych. Podstawowym a zarazem najpopularniejszym materiałem grawerskim jest laminat. Z wykorzystaniem laminatu wykonujemy tabliczki, które bez wątpienia mają zastosowanie w budynkach administracji, szkołach oraz szpitalach. Bezsprzecznie wszystkie znakowania laserem są trwałe i bez wątpienia eleganckie.

Grawerowanie laserowe laminatu

Bezsprzecznie bardzo dużą zaletą laminatu jest jego odporność na warunki atmosferyczna. Niewątpliwie laminat grawerski posiadają dużą twardość a w przeciwieństwie do metalu daje się łatwo kształtować. Dzięki temu np. tabliczki są trwałe i relatywnie trudne do uszkodzenia a przy tym mają bardzo elegancki wygląd. Laminaty grawerskie są zbudowane z dwóch warstw z czego pierwsza cienka i ma kolor np. złoty, srebrny a środek czarny. W rezultacie wierzchnia warstwa jest podawana grawerowi czyli  jest usuwana z warstwy głównej (rdzenia). W ten sposób uzyskujemy kontrast między warstwami materiału i czytelność znakowania. Kolor warstwy wierzchniej zwykle nadaje charakter grawerowanej tabliczki a warstwa którą ja nazywam rdzeniem nadaje kolor literom, grawerowanemu wzorowi.

Zobacz także: Długopisy z logo