Pieczątka Firmowa

Pieczątka Firmowa

W związku z tym, że pieczątka firmowa jest potrzebna w każdej firmie to chcielibyśmy zaoferować Państwu wyrobienie pieczątki u Nas. Dlatego, że posiadamy 15 lat doświadczeń i szerokie portfolio oferowanych modeli to bez wątpienia dobierzemy model dostosowanych do Państwa potrzeb: potrzeb. W związku z tym że pieczątka firmowa zawiera zwykle: Nazwę firmy, jej adres, NIP, REGON i dane teleadresowe czyli mail, telefon to tu polecę automaty z co najmniej czterema wierszami. W przeciwieństwie do pieczątki firmowej imiennej a taką nazwiemy np. pieczątkę funkcyjną prezesa spółki. Mały automat stemplarski bez wątpienia polecimy lekarzom, kontrolerom choć wśród tych pierwszych w dalszym ciągu dużą popularność mają klasyczne metalowe.

pieczątka firmowa

Pieczątki Warszawa

Pieczątka firmowa – lekarska

Bez wątpienie mogę powiedzieć że w dalszym ciągu bardzo popularna wśród lekarzy bez względu na wiek 🙂 Same automaty występują w bardzo dużej ilości kolorów jak na zdjęciu poniżej plus inne wymienione:Pieczątka firmowa

Pieczątki Warszawa – wyrabiane na miejscu tzw. pieczątki 5 min zapytaj o ofertę. Oczywiście poza kolorami pokazanymi powyżej pieczątka firmowa może różnić się również wielkością gumy stemplarskiej, kolorem tuszu i sposobem jej wykonania. Sposób realizacji stempla możemy podzielić na dwie obecnie najbardziej popularne technologie. Technologia laserowa i technologia flesh. Technologia laserowa polega na wycinaniu wzoru, napisu za pomocą wiązki lasera CO2 w gumie grawerskiej a technologia flash do otrzymania napisu wykorzystuje kombinację specjalnej folii światłoczułej i światła – tzw. flesh’a – błysku..

Standardowy czas realizacji pieczątki firmowej to 24h a w przypadku pieczątki w 5 min wykonywanej w technlogii flesh prosimy o kontakt z naszym punktem usługowym na ul. Lwowskiej. Posiadamy duży wybór automatów zarówno pieczątek na biurko jak i pieczątek kieszonkowych. Wysoka jakość wykonania automatów stemplarskich Warszawskiej firmy Wagraf to podstawowe atutu. Co więcej nas odróżnia?

  1. Cena – u nas są tanie pieczątki – pieczątka firmowa od 24,60 brutto (Wagraf 1s) do 67,65 zł brutto (Wagraf 8). 
  2. Szybka realizacja – standard to 24 h – drugiego dnia odbiór lub wysyłka
  3. Zamówienia on-line via mail lub zamówienia przy ladzie.

Pieczątka Warszawa jak zamówić

  1. Zaprojektuj pieczątkę lub prześlij na jej treść
  2. Złóż zamówienie via mail lub przyladzie

Najlepsza oferta w Warszawie na pieczątki. W sprzedaży posiadamy wszystkie produkty firmy Wagraf. Automaty Wagraf, Polan, Datowniki, tusze a co najważniejsze posiadamy stały magazyn automatów dzięki czemu realizacja jest jeszcze szybsza. Na życzenie klienta wykonujemy pieczątki wielokolorowa a nasi graficy przygotują każdy projekt dla Ciebie. Gumki stemplarskie do pieczątek grawerujmy na gumie stemplarskiej laserem amerykańskiej firmy Univeral. Laserowa technologia wykonywania gumek do pieczątek pozwala na idealne odwzorowanie niemal najmniejszego detalu, każdego kształtu. Pieczątki szybko i tanio w Drukarnia Cyfrowa Polimax w Warszawie.

Nasz adres: Warszawa ul. Nowoursynowska 161 L tel. 22 299 21 21 mail: sggw@polimax.pl

Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień!