Wydruki wielkoformatowe i reklama

Drukarnia Wielkoformatowa, Drukarnia solventowa, Drukarnia banerów

Oprócz druków standardowych materiałów reklamowych, Drukarnia Polimax świadczy usługi również w zakresie druku wielkoformatowego, reklamowego. Korzystamy z technologii do druku na materiałach przeznaczonych do zewnętrznej ekspozycji oraz o długim czasie żywotności oraz odporności na promienie UV.  Podstawowe technologie które posiadamy, umożliwiają druk sowentowy banerów, siatek mesh, druk na materiałach płaskich. Dzięki wykorzystaniu drukarek UV, możliwy jest druk na KAŻDYM RODZAJU podłoża np. PCV, szkło, drewno, metal.

Druk banerów Warszawa oznacza, że nasza siedziba jest w Warszawie, ale jak można zauważyć w zakładce Drukarnia Internetowa to zamówienia, które składane są on-line wysyłamy na terenie całej Polski. Nasz park maszynowy umożliwi na bardzo szybkie wykonanie każdego, nawet skomplikowanego zlecenia. Nasza nowoczesna introligatornia zapewni najwyższej jakości wykończenie wydrukowanego materiału i sprawi, że wszystkie treści nabiorą niezwykłej formy. Szybka realizacja i wykonanie zamówienia w bardzo krótkim czasie – nawet w kilka godzin, przy niewielkich zleceniach – to NASZA SPECJALNOŚĆ!

Zapraszamy do kontaktu w sprawie wycen i szczegółów:

e-mail: sggw@polimax.pl

W naszej ofercie:

 • Druk banerów reklamowych
 • druk roll-up
 • druk siatek mesh
 • druk folii wylewanych do okejania samochów
 • druk folii matowej i błlyszczącej
 • druk folii OWV
 • druk na materiałach płaskich
 • oklejanie witryn sklepowych
 • oklejanie płyt PVC i
 • wiele, wiele innych

Przykładowa wycena druku banerów:

W Drukarni Polimax Warszawa, druk banerów można u nas nabyć od 21 zł netto za m2. Druk siatek mesh od 1721ł m2, Druk folii od 20 zł m2

Wykończenie wykonanych prac:

Mamy wiele propozycji jak wykończyć wydrukowane prace. Jest na to wiele sposobów. Nasza drukarnia wielkoformatowa posiada introligatornię wyposażoną między innymi w maszynę która zapewni: zgrzewanie banerów, oczkowanie banerów, szycie czy laminowanie wydruków.

Wydrukowane prace przycinamy do formatu, podklejamy na PCV, Faom-x. Wydruki możemy wyciąć po obrysie i stworzyć w ten sposób niepowtarzalny kształt. Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, pracowników działu marketingu, klientów indywidualnych.

Dlaczego druk wielkoformatowy u nas:

 1. dobre ceny
 2. krótkie terminy
 3. gwarantowana wysoka jakość

Druk wielkoformatowy odbywa się w naszej drukarni: Warszawa ul. Nowoursynowska 161 L tel. 22 299 21 21 mail: sggw@polimax.pl

Wszystkie ceny podawane na tej stronie są przykładowymi wartościami i nie stanowią oferty. W celu określenia ceny dla zamówienia należy się skontaktować z działem handlowym.