Teczki ofertowe

Teczki ofertowe, reklamowe

Oczywiste jest, że poza wizytówkami, ulotkami kolejnym niezbędnym elementem do pracy dla handlowca są teczki ofertowe, reklamowe. Produkujemy teczki reklamowe na podstawie wg. kilku wykrojników i te są najtańsze w zakupie dla Ciebie. Oczywiście jeśli masz pomysł na swoją teczkę wg. własnego wykrojnika ponieważ ma mieć dodatkową kieszeń, kłapon na dokumety to też wykonany bez problemu. Zmiana wykrojnika wiążę sie z odrobinę dłuższym czasem z tego względu że jest to niestandardowa praca. Podczas gdy standardowa teczka jest szybsza do wykonania i tańsza w realizacji to teczka wg. własnego wykrojnika bez wątpienia pozwali na wyróżnienie się od konkurencji.

Wykonania teczki ofertowej

Druk teczek ofertowych wykonujemy na papierze 350 gram, dzięki czemu mają odpowiednią sztywność i nie wyginają się nawet przy dużej ilość materiałów wewnątrz teczki. Każda oferowana przez nas teczka posiada miejsce na wizytówkę i może być uszlachetniona folią matową lub błyszczącą. Do wykonania teczki reklamowej poza maszyną drukującą wykorzystujemy dodatkowo foliarkę i tygiel. Oczywiście przed wycinaniem można dodatkowo uszlachetnić teczkę folią, lakierem UV lub też złocenie. Wszystko to aby nadać niepowtarzalny wygląd twojej teczce reklamowej. Teczki ofertowe są pakowane do pudełka płasko. Oczywiście jest możliwość poskładania teczek ale to spowoduje znaczne zwiększenie objętości i transport powietrza w kartonie. Nie polecamy tego rozwiązania i domyślnie wysyłamy teczki na płasko ponieważ dbamy aby koszt był najprzyjaźniejszy dla ciebie. Choć teczki przyjeżdżają na płasko to musisz wiedzieć, że biegi powstałe w czasie wycinania pozwolą na łatwe i precyzyjne składanie teczek.

Użyteczność teczek ofertowych

Przekazanie dokumentów, materiałów szkoleniowych, materiałów informacyjnych. Pakowanie umów kupna sprzedaży oraz umów. Musisz pamiętać, że takie przekazywanie dokumentów bardzo pozytywnie wpłynie na twój wizerunek. Eleganckie teczki ofertowe świadczą o twoim dobrym przygotowaniu i profesjonaliźmie. Pamiętaj, że za każdym razem gdy potrzebujesz produktu spoza standardowej oferty to do nas napisz. Drukarnia Cyfrowa Polimax, to doskonałe miejsce do zamówienie takich produktów:

Drukarnia Cyfrowa Polimax, Warszawa ul. Nowoursynowska 161 L. tel. 22 593 19 85, e-mail:  sggw@polimax.pl

Poniżej cennik dla teczki standard 490×337 mm – zadruk jednostronny

teczkastandard pobierz makiety – teczka ofertowa standard 490×337 mm
makietypack