Drukarnia Warszawa

Drukarnia Warszawa

Drukarnia Polimax to kompleksowe usługi w zakresie druku. Ponieważ naszą specjalnością jest druk usługowy co oznacza że mierzymy się z każdym zadaniem to wiąże się to koniecznością posiadania bardzo bogatej introligatorni. Choć druk jest łatwy to opraw już nie. Chociaż na rynku standardem jest szycie, klejenie to w naszej firmie możesz również wykonać oprawę twardą. Prawdopodobnie jesteśmy jedną z kilku w Warszawie drukarni świadczących taką usługę. Drukarnia Warszawa, która ma 16 lat doświadczenie i wykonuje najtrudniejsze zadania to my. Jeśli masz z coś problem to  zapraszam napisz do nas. W związku z powyższym bardzo wypiszę poniżej nasze najważniejsze usługi do realizacji których zachęcam u nas:

 • druk UV  – druk na PCV, PLEXI, Sklejce
 • zadruk kolorem białym – wydaje się jednym z ważniejszych spośród naszych usług.
 • oprawa twarda – oklejka zadrukowana lub z materiału skóropodobnego. Elegancja i szyk w naszym wydaniu od 1 sztuki.
 • Fotoksiążki Warszawa – nowoczesne wydanie druku fotografii. Twarda oprawa do 1 sztuki.
 • Fotoobrazy – druk na materiale canvas zdjęć własnych. Piękna pamiątka na długi lata. Uważam że dużo lepsza ozdoba niż słonecznki Vincenta van Gogha :).
 • wizytówki, ulotki, broszury, plakaty i wiele wiele innych usług z podstawowej oferty. Zapraszamy do nas.

Drukarnia Warszawa – park maszynowy.

Z tego względu, że drukujemy i oprawiamy sami większość prac w bardzo krótkim czasie  to pokażę poniżej najciekawsze nasze urządzenia wykorzystywane do produkcji. 

 • podwieszarka do bloków
Drukarnia Warszawa

Maszyna do podwieszania bloków książek, Twarda oprawa od 1 sztuki

 • Ploter do druku na powierzchniach płaskich, Druk UV – HP FB 550 z biały kolorem.
  Druk UV, Druk kolorem białym

  Drukarnia Warszawa, Druk UV na powierzchniach płaskich

Drukarnia Internetowa?

Reasumują wszystko za i przeciw to godne uwagi pozostają pojedyńcze fakty które robią różnicę. Oprawiamy w twardą oprawę i tu należy pamiętać o fotoksiażkach jako jednym z naszych produktów i drukujemy UV kolorem biały. Z drugiej strony pamiętaj, że zamówiesz u nas druk: ulotek i plakatów, książek oraz materiałów szkoleniowych, broszur i instrukcji. Spośród usułg okazjonalnych na przklad wydrukujemy dla Ciebie kalendarze, fotoksiążki, fotoobrazy, fotokalendarze a papier firmowy, druki medyczne takie jak recepty to raczej standardy. Pamiętaj też żę zaproszenia, ankiety, cenniki, bilety, karnety i inne produkty są w naszej ofercie. Wszystko dopasujemy do Twoich potrzeb, wystarczy że złożysz zamówienie:

Nasz adres:

ul. Nowoursynowska 161 L,
Warszawa 02-787,
Tel.: 22 299 21 21,
email: sggw@polimax.pl

W dzisiejszym świecie nigdzie nie jest już daleko. Kraków? Wrocław? Łódź? Poznań? Dotrzemy wszędzie. Jeśli jesteś z poza Warszawy – zamów online a my wyslemy zamówienie do Ciebie.

drukarnia_maingfx_870