Ulotka składana

Druk Ulotek składanych

Jeśli zwykła ulotka jest dla ciebie zbyt ciasna a treść którą chcesz zamieścić zbyt długo to rozwiązaniem może być ulotka składana. Wiele stron pozwoli Ci na logiczne rozmieszczenie treści z wyraźnym podziałem na marketing, zdjęcia i ceny produktu. Drukarnia Cyfrowa Polimax oferuje wydruk ulotek składanych w dużej rozpiętości formatów i papierów oraz dostęnych liczby łamań papieru. Druk ulotek składanych wykonujemy na tym samym papierze co ulotek zwykłych ale i tak je wymienię:  kreda: 135, 170, 250 i 300 g/m2; satyna: 90, 120, 160, 210, 250, 300 g/m2; zwykły: 80. Łamania (składanie) ulotki może być w dwóch lub trzech miejscach i tu prezentuje najpopularniejsze a może być i więcej. Jeśli masz nietypową pracę z wielokrotnym składaniem ulotki to prześlij zapytanie na maila poniżej. Na pewno odpowiemy.

Zgłoś się do nas: Drukarnia Cyfrowa Polimax, Warszawa ul. Nowoursynowska 161 L. tel. 22 593 19 85, e-mail:  sggw@polimax.pl

Druk ulotek składanych – czas realizacji:

Dlaczego czas realizacji ulotek składanych jest taki sam lub bardzo zbliżony do druku ulotek zwykłych. Odpowiedź jest prosta: ponieważ dodatkowym procesem jest tylko składanie. Składanie z pewnością nie należy do skomplikowanych procesów przy produkcji ulotek składanych. A przy dużych na ładach jest to zwykle dodatkowo jeden dzień roboczy. Dodatkowa czynność – składanie – fachowa nazwa to falcowanie lub  bigowanie ulotek. Z całą pewnością musisz wiedzieć, że obie czynności prowadzą do tego samego efektu końcowego dla klienta czyli ulotka składana. Reasumując: falcujemy cienki papier bigujemy gruby czyli taki który w procesie falcowania mógłby popękać. Druk ulotek ekspresowy wykonywany Drukarni Cyfrowej w Warszawie wiec i klienci ze stolicy mogę je dostać nawet tego samego dania. Małe nakłady druku ulotek składanych wraz z obróbką introligatorską mogą zostać wyprodukowane już w kilka godzin. Duże nakłady (kilkanaście do kilkuset tysięcy) od 2 do 5 dni roboczych. Te są wykonywane w Drukarni Offsetowej, która znajduje się poza Warszawą.

Przygotowanie projektów ulotek składanych

pobierz makiety – ulotka A4 składana do A5
jpg2
makietypack

ulotka – A5 składana do A6

pobierz makiety – ulotka A5 składana do A6
jpg2
makietypack

ulotka – A4 składana do DL w „C

pobierz makiety – ulotka A4 składana do DL w „C”
jpg2
makietypack

Drukarnia Offsetwa Polimax specjalizauje się szybkim druku dużych nakładów. Jeśli potrzebujesz produkcji na już to skontaktuj się z nami a my rozwiążemy Twój problem.

Kontakt do nas: Warszawa ul. Nowourysnowska 161 L, O2-787 Warszawa tel. 22 593 19 85, e:mail: sggw@polimax.pl
Pamiętaj, że godne uwagi jest to, że wszystkie ulotki możemy dostarczyć bezpośrednio do klienta. W dobie przesyłek kurierskich wydaje się naturalne, że większość przesyłek jest dostarczanych następnego dnia. Pamiętaj: w przypadku druku offsetowego usługa ta jest wliczona w cenę, ale należy poinformować o takim fakcie w czasie składania zamówienia inaczej wydruki zostaną dostarczone pod adres warszawski do siedziby skąd będzie trzeb je odebrać.

Pamiętaj więc, jeśli organizujesz imprezy masowe, koncerty, festyny, targi, kolportujesz ulotki to nasza na pewno Ci się spodoba. Najniższa cena oraz doskonała jakość to nasze największe atuty.