Bloczki reklamowe

 Bloczki reklamowe Druk24h

W naszej drukarni możesz zamówić druk i wykonanie bloczków reklamowych z bardzo krótkim czasem realizacji bo nawet 24h. Z całą pewnością logo twojej firmy na kartach notesu jest miły akcentem w codziennej pracy dla twojego zespołu. Wydaje się więc naturalne, że notatniki z logo firmy będą materiałem biurowym w posiadaniu każdego pracownika. Notesy z logo na okładce świetnie wyglądają i zwiększają prestiż wydawałoby się tak prostych codziennych przyborów biurowych. Nazwa konferencji czy slogan reklamowy na materiałach promocyjnych jeszcze bardziej wzmocnią Twój wizerunek dlatego oferujemy bloczki reklamowe dla każdego. Od najniższych nakładów poprzez duże wykonywane w technologii masowej.

Bloczki reklamowe możesz zamówić w kilku formatach i z różnym wykończenie. Notatniki reklamowe mogą zostać sklejone u góry (co jest najpopularniejsze) ale również z boku. Notesy z logo firmowym możemy połączyć za pomocą spirali a oprawę wykonamy z grubszego papieru czy też zupełnie twardej tektury litej. Czas realizacji zależy do nakładu, żądanej kolorystki i wykończenia notesu.

Bloczki reklamowe wykonywane u nas:

– ilość kartek środka: 25, 50 lub 100
– formaty: A4, A5, A6 i DL (np. recepty)
– kolorystyk czarno biała lub kolorowa
– środek z białego papier okładka kolor
– środek czarno biały okładka kolor

Jak widać możliwości jest wiele a wszystko zależy od indywidualnych potrzeb naszych klientów jak również czasu w jakim ma zostać wykonane zlecenie. Oczywiście naszym ograniczeniem jest tylko niezbędny czas technologiczny czyli klient zbyt późno decyduje się na realizacje i ratujemy go z opresji.
Jeśli masz pytania o realizacje poszczególnych produkcji to proszę zadzwoń do nas lub napisz. tel. 22 593 19 85, e-mail: sggw@polimax.pl

Druk bloczków reklamowych

Bloczki reklamowe można wydrukować cyfrowo lub też offsetowo. Podstawowa różnica jaka powstaje między tymi dwoma technologiami to koszy i czas przygotowania produkcji. Druk cyfrowy oznacza, że pierwszy etap produkcji wykonujemy za pomocą drukarek a nie maszyn drukarskich. Urządzenie cyfrowe są przede wszystkim szybsze w obsłudze a z drugiej strony droższe w eksploatacji. Reasumując to wypadkowa tych dwóch czynników wpływa na wybór technologii produkcji. Wszystko potrzebne do realizacji zlecenia odbywa się z wykorzystaniem najnowszego sprzętu z wykorzystaniem automatycznych nastawów. Cyfrowo czyli z poziomy komputera, prostego sterownia. W przeciwieństwie do urządzeń przemysłowych tu potrzebny jest bardzo krótki czas a nakład zamówiony przez klienta może być niski. Innymi słowy ta technologia do krótkich serii i niskich nakładów jest optymalna. Reszta procesu produkcji niczym się nie różni od produkcji bloczków z wykorzystaniem technologii offsetowej.

Bloczki reklamowe wykonane z wykorzystaniem technologii offsetowej dedykowane jest dla większych produkcji, większych nakładów. Produkcja bloczków z wykorzystaniem druku offsetowego jest tańsza w przeliczeniu na sztukę i pozwala na użycie kolorów PANTONE.