Bloczki reklamowe

Druk Bloczków reklamowch, Bloczki reklamowe 24h

Bloczki reklamowe na jutro :), Druk bloczków Warszawa

Nasza drukarnia oferuje druk i wykonanie bloczków reklamowych nawet z czasem realizacji 24h. Oferujemy bloczki reklamowe w kilku formatach a czas realizacji zależy do nakładu, żądanej kolorystki. Bloczki reklamowe wykonywane u nas:
– ilość kartek środka: 25, 50 lub 100
– formaty: A4, A5, A6 i DL (np. recepty)
– kolorystyk czarno biała lub kolorowa
– środek z białego papier okładka kolor
– środek czarno biały okładka kolor
Jak widać możliwości jest wiele a wszystko zależy od indywidualnych potrzeb naszych klientów jak również czasu w jakim ma zostać wykonane zlecenie. Oczywiście naszym ograniczeniem jest tylko niezbędny czas technologiczny czyli klient zbyt późno decyduje się na realizacje i ratujemy go z opresji.
Jeśli masz pytania o realizacje poszczególnych produkcji to proszę zadzwoń do nas lub napisz. tel. 22 593 19 85, e-mail: sggw@polimax.pl

Druk bloczków reklamowych

Bloczki reklamowe drukowane cyfrowe – informacja to oznacza, że wszystkie do realizacji zlecenia potrzebny jest albo bardzo krótki czas albo nakład zamówiony przez klienta jest niski a ta technologia do takich nakładów jest optymalna. W tych dwóch przypadkach drukujemy bloczki na urządzeniu cyfrowym. Reszta procesu produkcji niczym się nie różni od produkcji bloczków z wykorzystaniem technologii offsetowej. druk bloczków reklamowych offsetowo – realizacja 5 dni roboczychBloczki reklamowe wykonane z wykorzystaniem technologii offsetowej dedykowane jest dla większych produkcji, większych nakładów. Produkcja bloczków z wykorzystaniem druku offsetowego jest tańsza w przeliczeniu na sztukę i pozwala na użycie kolorów PANTONE.

Druk bloczków cyfrowo – realizacja do 24 h